Antik Yapı © Her Hakkı Saklıdır.                                                      www.antikyapi.com/2012|İstanbul/Turkey

Prekast Elemanları ve Fiber Kalıp

Hizmet sanattır...

Fiber Kalıp

 Fiberglass, cam elyafının polyester ile uygulanarak sertleşmesinden elde edilir. fiberglass çevremizde bir çok alanda kullanılır, otomobilden deniz araçlarına , su depolarından banyo küvetine ve aklınıza gelebilecek ahşap yada çelikten mamül edilen her şeye alternatif olarak kullanılabilir. Fiberglass polyester kalıplar istek üzerine ışık geçirgen, şeffaf  yada istenilen renkte imal edilir, polyester kalıp yerinde kolayca üretim olanağı sağlar.Doğa koşullarına dayanıklıdır. polyester kalıp düşük yatırım olanağı sağlar.

        ÖZELLİKLERİ

KULLANIM ALANLARI

Otomotiv Sanayi:Yedek parça,her türlü araç aksamları , fiberglass kamyon kaputu, fiber kamyon ve otobüs karoseri parçalar, fiberglass traktör parçaları , iç donanımı,demir yolu vagonları iç döşemesi. ctp kamyon kabinleri, otomobil fiberglass kapı ve gövdesi, motorsiklet fiberglas parçaları.

Karayolu ekipmanları ve şehir gereçleri: Fiberglass yol kenar dikmeleri, İşaret levhaları ve dikmeleri, heykel, kompozit çöp bidonu. elektirik direkleri, banklar, ctp süs havuzları.  

Endüstriyel uygulamalar:Su depoları, ctp kimyasal madde depoları, kimyasal işlem boruları, cam takviyeli polyester asit tankları kaplamaları ve izolasyonları.

Elektrik-Elektronik:Hoparlör kabinleri ,

İnşaat:Yapı duvarları , İnşaat beton kasetleri , Bahçe çitleri , İzolasyon , Cami kubbeleri , Su depoları ,Çatı dere,Gizli dere , ctp cephe kaplamarı, fiberglass büfeler kabinler, fiber otobüs durakları, ctp soguk hava depoları, ondüle levhalar, ctp depolama tankları, fiberglass yağmur suyu taşıma sistemleri, genel amaçlı ctp izolasyonlar.

Film,Tiyatro,Klip,Televizyon:Tiyatro Dekor , Stüdyo dekorları.

Dekorasyon-Bahçe Düzenleme:Süs havuzları,Kaydırak,

Diğer alanlar:Ctp taşımacılık, fiberglass ev aletleri, havacılık, spor ve eğlence alanları, deniz gereçleri, elektrik ve elektronik, mobilya gereçleri, askeri uygulamalar, enerji vs.


" Antik Yapı " Dış  cephe, İç cephe süsleme merkezi , Rölyef, Heykel, Prekast, Sütun, Söve, Kat silmeleri.

 PREKAST ELEMANLARI,Heykel, Rölyef, Kabartma, Motif, Sütun, İyon Başlık, Dor Başlık, Cephe Süslemeleri, Payandalar.

fiber fiber fiber fiber fiber

GALERİ Tıklayınız

Film Setleri

Fiber

Bahçe Elemanları

Konut ve Bahçe Duvarları